MESSREG CDM – systém pro kontinuální měření kolejí a výhybek

Pomocí stroje MessReg CDM je celá kolej nebo výhybka změřená v celé délce. Měřicí zařízení se snadno přepravuje, obsluhu zvládne jedna osoba. Unikátní konstrukce nabízí maximální spolehlivost a snadnou manipulaci.
MESSREG CDM-SYSTÉM PRO KONTINUÁLNÍ MĚŘENÍ KOLEJÍ A VÝHYBEK-D
MESSREG CDM-SYSTÉM PRO KONTINUÁLNÍ MĚŘENÍ KOLEJÍ A VÝHYBEK-C
MESSREG CDM-SYSTÉM PRO KONTINUÁLNÍ MĚŘENÍ KOLEJÍ A VÝHYBEK-A
MESSREG CDM-SYSTÉM PRO KONTINUÁLNÍ MĚŘENÍ KOLEJÍ A VÝHYBEK-B

CHARAKTERISTIKA:

  • MessReg CDM účinně měří všechny běžné parametry kolejí a výhybek. Kombinuje nejvyšší přesnost s ergonomickým ovládáním. Průběžné snímání a ukládání dat probíhá zcela automaticky v intervalu 5 mm s rozlišením měření 0,1 mm. Naměřené hodnoty jsou automaticky a spolehlivě přiřazeny a vyhodnoceny k různým měřicím bodům ve výhybce. Překročení tolerance se okamžitě zobrazí. Funkce komentáře umožňuje uživateli dokumentovat zvláštní události.
  • Měřicí systém je dodáván s kompletním softwarovým balíčkem pro sběr a vyhodnocování dat. Vyhodnocovací software CDMviewer umožňuje grafickou přípravu naměřených dat na místě včetně exportu dat (*.xls) a protokolů o měření ve formátu PDF. MessReg CDM se dodává s venkovním notebookem „MPC“, softwarovým balíčkem (CDMline, CDMcatcher a CDMviewer) a v robustním přepravním kufru.
  • MessReg CDM je první a doposud jediný systém pro automatické a kontinuální měření kolejí a výhybek, který je schválen společností Deutsche Bahn (DB).


KATALOGOVÝ LIST PDF: MESSREG CDM

 

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

Rozchod: 1425 – 1475 mm
Převýšení: ± 170 mm
Vůle přídržnice: 1392 – 1403 mm
Vzdálenost čel přídržnic: 1349 – 1360 mm
Šířka žlábku: 22 – 54 mm
Hloubka žlábku (na vyžádání): 11 – 47 mm
Délka x šířka x výška: ~ 955 x 1.674 x 950 mm
Váha: ~ 24,0 kgMÁTE ZÁJEM O TENTO STROJ?

Tel.: +420 725 353 378
Email: sales@vhctrade.cz

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ: