Představujeme Podbíjecí stroj Romitamp 2.0

17. 8. 2020

Kompaktní a malý podbíjecí stroj od firmy Robel s názvem Romitamp 2.0 pro přesné podbíjení úseků kolejí najdete v naší nabídce.

 

Kompaktní a malý podbíjecí stroj Romitamp 2.0 pro přesné podbíjení úseků kolejí, které jsou příliš náročné a velké pro ruční opravy a nebo příliš malé pro ekonomickou angažovanost velkých strojů.  

Vysoká podbíjecí síla a maximální kvalita. Homogenní zhutnění štěrkového lože s osvědčeným tlakově asynchronním vibračním podbíjecím systémem, ideální pro špatný stav stěrkového lože. Oprava geometrie trati v krátkém čase. Lineární ovládání umožňuje přesné pohybové sekvence podbíjecích jednotek. Sedadlo obsluhy se všemi ovládacími prvky umístěnými bezprostředně za podbíjecí jednotkou. 

Robustní a kompaktní konstrukce. Romitamp 2.0 se snadno přepravuje po silnici i po železnici, ideální pro nakládku na nákladní automobil nebo Rotrailer. Materiál podbíjecích kladiv s vysokou odolností proti opotřebení s vysoce odolnými tlakovými pláty prodlužujících životnost kladiv.

Spolehlivé funkce a nejmodernější vybavení. Rychlé nasazení s integrovaným systémem na nakolejení/vykolejení. Biologicky odbouratelná nádrž na hydraulický olej s filtry na přívodním i zpětném potrubí. Přídavná pracovní LED světla na všech stranách. Plně automatizovaný podbíjecí proces. 

Volitelné moduly, individuální provoz, nejvyšší možná flexibilita. Převod na různé rozchody kolejí. Podbíjecí jednotka pro podbíjení výhybek a kolejového křížení. Klimatizovaná kabina pro maximální pohodlí obsluhy. Kombinovaná funkce zdvihu a zarovnání v jednom podbíjecím cyklu.

Další informace zde.


V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na sales@vhctrade.cz