NAŠE PRVOTNÍ ZAMĚŘENÍ

Pracovní stroje a
speciální drážní vozidla

Naše středisko je prvním externím certifikovaným střediskem speciálních drážních vozidel Plasser & Theurer na světě.
NAŠE PRVOTNÍ ZAMĚŘENÍ

Pracovní stroje a
speciální drážní vozidla

Naše středisko je prvním externím certifikovaným střediskem speciálních drážních vozidel Plasser & Theurer na světě.
HALA A VLEČKA

Zázemí pro servis

Pro servisní úkony máme k dispozici středisko v Lovosicích, jehož součástí je plně vybavená hala s pracovními kolejemi a vlastní vlečka.
MUSÍ BÝT V POHYBU

Servis kolejových vozidel

Díky nutné pravidelné údržbě a případnému servisu, který vám dokážeme zajistit, budou vaše stroje stále v pohybu připravené plnit své úkoly.
RUČNÍ TECHNIKA

Servis mechanizace Robel

Na českém a slovenském trhu již řadu let zastupujeme mechanizaci Robel. Nedílnou součástí služeb poskytovaných našim zákazníkům je i její servis.
https://vhcgroup.cz/wp-content/uploads/2024/02/VHC-SERVIS_1-copy.png

Speciální
Drážní vozidla

PRAVIDELNÝ SERVIS

Provozní údržba

Zajišťujeme provozní údržbu drážních vozidel, která se provádí na základě předepsaného rozsahu výrobcem podle počtu motohodin. V případě pracovních vozidel to je podle uskutečněných cyklů daným agregátem. V rámci dlouhodobě plánované spolupráce s výrobcem speciálních drážních vozidel disponujeme sadami náhradních dílů, filtrů apod.

ZÁRUČNÍ A POZÁRUČNÍ SERVIS

Odpovídající servisní služby vnímáme jako nedílnou součást zastupování společnosti Plasser & Theurer na českém a slovenském trhu. Podle pokynů výrobce poskytujeme ve spolupráci s jeho techniky záruční a pozáruční servis tak, aby byla zajištěna správné funkce stroje a dodržena bezpečnost jeho provozu.

GENERÁLNÍ OPRAVY

Pokud se jedná o generální opravu v plném rozsahu, věnujeme se každému komponentu stroje. V první fázi je stroj kompletně demontován, rám a kabiny jsou opískovány, zkontrolovány ultrazvukem a v případě potřeby jsou dovařeny.

Jednotlivé komponenty testujeme a pokud je to potřeba zajistíme jejich generální opravu, případně navrhneme adekvátní náhradu. Tímto způsobem dokážeme transparentně sledovat průběžné náklady zakázky a zákazník rozhoduje o technickém řešení a konečné ekonomické náročnosti projektu.

Následně jsou objednány jednotlivé komponenty a po jejich naskladnění začneme s opětovnou stavbou stroje.

Součástí generální opravy je kompletně nová elektroinstalace, nový hydraulický a pneumatický systém. V rámci modernizace je možná inovace kabin, včetně nových ovládacích pultů, modernizace řídicích systémů apod.

Po dokončení stroje je v případě provedených změn poskytnuta aktualizovaná dokumentace. Cílem generální opravy anebo modernizace je mimojiné zachování stavu stroje z pohledu homologačního procesu.

OPRAVA PODBÍJECÍCH AGREGÁTŮ

V našem servisním středisku zajišťujeme u speciálních drážních vozidel Plasser & Theurer demontáž, generální opravu a zpětnou montáž podbíjecích agregátů.

Podle kvality průběžné údržby by měly podbíjecí agregáty po dosažení jednoho milionu cyklů projít generální opravou. Takové agregáty jsou zaslány k výrobci do rakouského Lince, kde je provedena kompletní generální oprava včetně následného odzkoušení.

Na základě požadovaného rozsahu servisního balíčku v objemu 4 až 8 let jsou pravidelně na základě počtů podbíjecích cyklů agregáty kontrolovány našimi techniky.

SERVIS NÁPRAV A PODVOZKŮ

Partnerům, kteří využívají techniku Plasser & Theurer, jsme schopni zajistit servis náprav i celých podvozků. Pokud je to nutné, dochází k vyvázání podvozku s tím, že stroj dostane podvozek náhradní, aby s ním bylo možné manipulovat na lokální vlečce. Jednodušší opravy řešíme přímo v našem servisním středisku Lovosicích, ty komplikovanější koordinujeme s výrobcem a nebo specializovanými firmami.

MODERNIZACE

V některých případech má provozovatel požadavek na modernizaci stroje, ať už kompletní nebo určitých částí jako například výměnu naváděcích, řídících anebo měřících systémů. Nedílnou součástí takové modernizace je kontrola celkového technického stavu.

AUDIT STROJE

Významnou  službou z hlediska dlouhodobého plánování servisu, údržby a s tím spojené ekonomiky provozu je celkový audit stroje. Během něj posuzujeme kompletní technický stav v souvislosti s manuály a dokumentací. Následně připravíme zprávu o technickém stavu jednotlivých komponentů, která se skládá z více než 200 hodnocených bodů. Výsledkem je seznam servisních úkonů, které orientačně naceníme včetně specifikace náhradních dílů, případně jejich náhrad, a to včetně potřebných modifikací. Zákazník se pak může rozhodnout a lépe s námi naplánovat jednotlivé úkony.

MOBILNÍ TECHNIK

S profesionálním a vstřícným přístupem se setkáte nejen v našem servisním středisku, ale i při návštěvě našeho mobilního technika. Tato služba je pro vás k dispozici během pracovních dnů. Přímo na místě zjistí příčinu případné závady a pomůže s jejím rychlým řešením. Výhodou je zároveň podpora a přítomnost technika firmy Plasser & Theurer.

VHC_Group_galerry_1
VHC_Group_galerry_6
VHC_Group_galerry_3
VHC_Group_galerry_7
VHC_Group_galerry_4
VHC_Group_galerry_2
VHC_Group_galerry_5
NEPŘEHLÉDNĚTE

Poslední novinky

Baterie 400 a 800 Wh (71.01) se slevou 50, respektive 40 %
5Pro
Baterie 400 a 800 Wh (71.01) se slevou 50, respektive 40 %
Do 22.prosince 2023 nabízíme speciální slevu na baterie Robel 400 A 800 Wh (71.01). 
Modulární bruska kolejnic a výhybek 13.63 na prodej
1Pro
Modulární bruska kolejnic a výhybek 13.63 na prodej
Nabízíme prodej Modulární brusky kolejnic a výhybek 13.63, která sloužila jako demo zařízení.
Vylepšená verze Zařízení pro nakládání a přepravu kolejnic 40.51
5Říj
Vylepšená verze Zařízení pro nakládání a přepravu kolejnic 40.51
Nyní je k dispozici nová a vylepšená verze zařízení pro nakládání a přepravu kolejnic 40.51.
Nový motor RGX 200
14Srp
Nový motor RGX 200
Nový motor RGX 200 nahrazuje starou verzi ROBEL 200 u brusek 13.45WBF, 13.45 SKS a 13.63.
Nový produktový katalog Robel ke stažení
1Srp
Nový produktový katalog Robel ke stažení
Aktuální produktový katalog strojů Robel ke stažení. 
Nová generace akumulátorového rázového utahováku 30.20
25Čvc
Nová generace akumulátorového rázového utahováku 30.20
V naší nabídce nově najdete novou generaci akumulátorového rázového utahováku 30.20.

Spojte se s námiVHC SERVIS

Navštivte naši kancelář, nebo nám jednoduše napište e-mail, kdykoli budete chtít. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.
Zelený pruh 1560/99
140 00 Praha 4 - Braník

Lukavecká
410 02 Lovosice
+420 720 850 891
servis@vhcservis.cz
https://vhcgroup.cz/wp-content/uploads/2023/11/VHC_Group_galerry_1-1-640x427.jpg