KVALITNÍ ZÁZEMÍ

Hala a vlečka
Zázemí pro servis

Pro servisní úkony máme k dispozici středisko v Lovosicích, jehož součástí je plně vybavená hala s pracovními kanály a vlastní vlečka.
KVALITNÍ ZÁZEMÍ

Hala a vlečka
Zázemí pro servis

Pro servisní úkony máme k dispozici středisko v Lovosicích, jehož součástí je plně vybavená hala s pracovními kanály a vlastní vlečka.
ZNÁMÁ TECHNIKA

Speciální drážní vozidla

Naše středisko je prvním externím certifikovaným střediskem speciálních drážních vozidel Plasser & Theurer na světě. To značně usnadňuje servis této techniky.
MUSÍ BÝT V POHYBU

Servis kolejových vozidel

Díky nutné pravidelné údržbě a případnému servisu, který vám dokážeme zajistit, budou vaše stroje stále v pohybu připravené plnit své úkoly.
RUČNÍ TECHNIKA

Servis mechanizace Robel

Na českém a slovenském trhu již řadu let zastupujeme mechanizaci Robel. Nedílnou součástí služeb poskytovaných našim zákazníkům je i její servis.
https://vhcgroup.cz/wp-content/uploads/2024/02/VHC-SERVIS_1-copy.png

Vybavené
servisní středisko

POLOHA

Vhodné umístění

Od roku 2021 disponujeme v Lovosicích střediskem pro servis a údržbu nejen speciálních hnacích vozidel, ale i lokomotiv a železničních vozů. Lovosice vnímáme jako významný dopravní uzel železniční sítě v ČR. Zároveň se jedná o strategickou polohu z pohledu tranzitu do Německa.

PRACOVNÍ I ODSTAVNÉ KOLEJE

Základem střediska je krytá vytápěné hala, ve které je dvojice stometrových kolejí s pracovními kanály po celé délce. K dispozici je také vlečka sloužící jako odstavná kolej pro servisovanou techniku nebo pro vagóny. Kapacita vlečky je dostatečná i pro zkoušení funkčnosti opravených strojů.

ZVEDÁKY A JEŘÁB

Manipulace se stroji

Při opravách techniky dochází často k manipulaci s těžkými díly nebo částmi strojů. V naší servisní hale nám práci značně usnadňuje hned deset synchronizovaných zvedáků (každý o nosnosti 25 tun) rozmístěných po celé délce pracovních kolejí. K tomu máme k dispozici portálový jeřáby s nosností 10 tun.

DÍLENSKÉ PROSTORY

Součástí střediska v Lovosicích jsou i pracoviště spojené s údržbou strojů a jejich opravami. Díky tomu dokážeme zajistit servis nebo výměnu elektroinstalací. Stejně tak jsme vybaveni pro opravy nebo kompletní výměny hydraulických hadic a pneumatických trubek. Máme také vlastní soustružnu, klempířskou a svařovací dílnu.

USKLADNĚNÍ

Vnitřní i vnější sklady

Pro nás i naše partnery máme připraveny venkovní i vnitřní suché sklady pro části techniky, díly apod. Díky organizaci těchto prostorů zajistíme, že každá zakázka může mít vlastní skladovací prostor. Veškeré demontované díly vracíme nebo ekologicky likvidujeme. To samé platí i pro provozní kapaliny.

VZDĚLÁVÁNÍ

Školící středisko

Vedle zázemí pro naše pracovníky je součástí servisního střediska školící místnost. Ta má kapacitu 15 osob. Vybavena je dataprojektorem, velkou televizí, nechybí flipchart, magnetická whiteboard tabule a k dispozici je samozřejmě kávovar.

PRO EXTERNISTY

Zázemí pro zákazníky

Nejen naši pracovníci, ale i externisté mohou využívat vybavení servisního střediska od pracovních kolejí, jednotlivých dílen, manipulační techniky až po skladovací prostory. Externí technici mají pochopitelně k dispozici sociální zázemí, šatnu i vlastní jídelnu.

NAŠI LIDÉ

Klíčové personální obsazení

Uvědomujeme si, že kvalitní vybavení je jen první podmínkou pro zajištění kvalitního servisu. Tou druhou je zkušený personál. K dispozici tak máme techniky s potřebnými certifikacemi.

SPOLUPRÁCE S DODAVATELI

Pro vysokou kvalitu a rychlost našeho servisu je důležitá těsná spolupráce s dodavateli komponentů a náhradních dílů. Mezi firmami, se kterými jsme v úzkém kontaktu, jsou dodavatelé motorových jednotek Liebherr, Deutz, Caterpillar, převodovek Voith a ZF, zdvihadel Palfinger, hydraulických hadic Hansa-Flex atd.

VHC_Group_galerry_1
VHC_Group_galerry_6
VHC_Group_galerry_3
VHC_Group_galerry_7
VHC_Group_galerry_4
VHC_Group_galerry_2
VHC_Group_galerry_5
NEPŘEHLÉDNĚTE

Poslední novinky

Baterie 400 a 800 Wh (71.01) se slevou 50, respektive 40 %
5Pro
Baterie 400 a 800 Wh (71.01) se slevou 50, respektive 40 %
Do 22.prosince 2023 nabízíme speciální slevu na baterie Robel 400 A 800 Wh (71.01). 
Modulární bruska kolejnic a výhybek 13.63 na prodej
1Pro
Modulární bruska kolejnic a výhybek 13.63 na prodej
Nabízíme prodej Modulární brusky kolejnic a výhybek 13.63, která sloužila jako demo zařízení.
Vylepšená verze Zařízení pro nakládání a přepravu kolejnic 40.51
5Říj
Vylepšená verze Zařízení pro nakládání a přepravu kolejnic 40.51
Nyní je k dispozici nová a vylepšená verze zařízení pro nakládání a přepravu kolejnic 40.51.
Nový motor RGX 200
14Srp
Nový motor RGX 200
Nový motor RGX 200 nahrazuje starou verzi ROBEL 200 u brusek 13.45WBF, 13.45 SKS a 13.63.
Nový produktový katalog Robel ke stažení
1Srp
Nový produktový katalog Robel ke stažení
Aktuální produktový katalog strojů Robel ke stažení. 
Nová generace akumulátorového rázového utahováku 30.20
25Čvc
Nová generace akumulátorového rázového utahováku 30.20
V naší nabídce nově najdete novou generaci akumulátorového rázového utahováku 30.20.

Spojte se s námiVHC SERVIS

Navštivte naši kancelář, nebo nám jednoduše napište e-mail, kdykoli budete chtít. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.
Zelený pruh 1560/99
140 00 Praha 4 - Braník

Lukavecká
410 02 Lovosice
+420 720 850 891
servis@vhcservis.cz
https://vhcgroup.cz/wp-content/uploads/2023/11/VHC_Group_galerry_1-1-640x427.jpg