VHC Trade nově výhradně zastupuje Vogel & Plötscher

1. 3. 2022
MESSREG CDM-SYSTÉM PRO KONTINUÁLNÍ MĚŘENÍ KOLEJÍ A VÝHYBEK-A

Společnost VHC Trade se na začátku roku stala výhradním zastupucem společnosti Vogel & Plötscher na českém a slovenském trhu.

 

Od 1.1.2022 se stala společnost VHC Trade spol. s r.o. výhradním zástupcem technologické společnosti Vogel & Plötscher GmbH & Co. KG (V&P) pro český a slovenský trh. 

Toto spojení je logickým krokem na základě spojení společností Robel a Vogel & Plötscher z roku 2019 viz tisková zpráva níže: 

Dvě silné značky. Jeden cíl.
Robel Holding přebírá podíl ve společnosti Vogel & Plötscher

Od 1. července 2019 má Robel Holding GmbH (dříve Deutsche Plasser Holding GmbH) většinový podíl 70 % v německé společnosti Vogel & Plötscher GmbH & Co. KG (V&P). Specialista na kolejové měřicí systémy a elektrické pohony je začleněn do holdingu Robel, ale zůstává jako značka a samostatná společnost se 40 zaměstnanci v místě svého sídla v Breisachu v Bádensku-Württembersku. Rolf Herter, dlouholetý majitel společnosti V&P, zůstává jediným jednatelem.

Generální ředitel společnosti Robel Wolfgang R. Fally vidí v nové struktuře velký potenciál pro obě společnosti: „Značka Vogel & Plötscher znamená stejně jako Robel bezpečnost, kvalitu a uživatelskou přívětivost. Naše výrobky a náš inovativní duch se navzájem dokonale doplňují. Díky začlenění společnosti V&P do skupiny Robel máme nyní možnost plně využít synergie na obou stranách a vzájemně se s kombinovanou energií podporovat.“

Více o společnosti a sortimentu Vogel & Plötscher naleznete ZDE