Prezentace výhybkové čističky štěrkového lože URM 700-2

11. 11. 2022

V rámci konference Správy železnic Železniční dopravní cesta 2022, která se bude konat ve dnech 14. – 16.11. 2022 bude představen stroj typu URM 700 společnosti Plasser & Theurer.

 

Ve dnech 14. až 16. listopadu 2022 se bude konat Konference Správy železnic Železniční dopravní cesta 2022. Akce proběhne v Olomouci v hotelu Clarion Congress hotel. Společnosti Správa železnic, VHC Trade a Plasser &Theurer připravily pro účastníky konference mimořádnou akci. V rámci doprovodného programu bude v železniční stanici Olomouc hl. n. představen stroj typu URM 700 od firmy Plasser & Theurer, doplněný o vozy MFS 120 a MTU za účelem prezentace a případné nabídky pronájmu.

Stroj URM 700 je novým typem kontinuálního čistícího stroje kolejového lože, a to nejen pro oblast koleje, ale i výhybek. Strojní linka bude nejprve představena při úterní odpolední statické ukázce v rámci doprovodné výstavy mechanizace a diagnostických vozidel, následně poté ve středu po skončení odborného programu při praktické ukázce čištění kolejového lože výhybky v železniční stanici Olomouc hl. n.
Účast na prezentaci stroje není podmíněna návštěvou konference, proto prosím přijměte naše vřelé pozvání.
 

Těšíme se na viděnou!